ولدان «انتقادی محله ولدان»طرح بزرگ 'اول، همسایه' از ابتدای شهریور ماه جاری در در ۱۱ محله شهر اصفهان آغاز شده و تا ۲۵ همین ماه به کار خود پایان خواهد داد. به گزارش قدس آنلاین از اصفهان ، مدیر فرهنگی هنری و تفریحی شهرداری اصفهان گفت: در این طرح 11 محله پرجمعیت شهر اصفهان به عنوان نمونه انتخاب و موضوع رعایت حقوق همسایگان به عنوان یکی از سرفصل های مهم فرهنگ شهروندی به ساکنان آنها آموزش داده خواهد شد.
مهدی بقایی افزود: در اجرای این طرح تلاش شده است بار اصلی کار بر عهده مراکز فرهنگی مستقر در محلات بوده و کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان به عنوان متولی برنامه، صرفا به جهت دهی و مدیریت اقدامات بپردازد.
وی تصریح کرد: محلات کوی لت، بهارانچی، علی قلی آقا، ماشاده رهنان، شیخ طوسی شرقی، عمان سامانی، کوی سعدی، خواجو، همت آباد، ولدان و کساره 11 محله انتخاب شده شهر برای اجرای این طرح هستند.
مدیر فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در قالب این طرح، ابتدا مجموعه ای از تبلیغات محیطی اعم از سیلک، پوستر و... با محوریت رعایت حقوق همسایگان در نقاط مختلف محله نصب شده و سپس، بروشوری با همین عنوان به صورت خانه به خانه درمیان شهروندان ساکن محله توزیع خواهد شد.
بقایی ادامه داد: هر خانوار پس از مطالعه محتوای بروشور که حقوق و وظایف همسایگان را دقیقا تشریح می کند، به سوالات ضمیمه آن پرسشنامه پاسخ داده و پاسخنامه تکمیل شده خود را در صندوق مخصوصی که در محله نصب شده است، می اندازد.


ادامه مطلب


طبقه بندی:

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 شهریور 1392 توسط : ولدان

متاسفانه یکی از مشکلات حال حاضر محله ولدان عدم واگذاری اینترنت پر سرعت به شماره های این محله که با 327 شروع می شود است . حدود 6 سال پیش که ما هم جزو گروه اولیه بودیم تعداد کمی واگذاری صورت گرفت و دیگر هیچ واگذاری انجام نشد، به غیر از واگذاری انصرافی ها به اشخاص دیگر . یکی از لازمه های دنیای امروز داشتن اینترنت پرسرعت برای انجام امور روزمره زندگی می باشد که متاسفانه مردم محله ولدان و کلیه مناطقی که دارای فیبر نوری هست از این مورد بی بهره هستند . امیدواریم که  پیگیری ما از طریق  بازرسی مخابرات موثر واقع شود و بتوانیم گامی در این جهت برداریم .
طبقه بندی:
برچسب ها: ولدان، مخابرات،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 شهریور 1392 توسط : ولدان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات