ولدان «انتقادی محله ولدان»

ولدان

بالاخره بعد از مدتها انتظار شهرداری منطقه دو شروع به احداث پارک محلی ولدان کرد .و قول بهربرداری تا پایان سال جاری را داده اند . امیدواریم با همکاری هر چه بیشتر اهالی محله و کسانی که همجوار این پارک در حال احداث زمین دارند با واگذاری آن به شهرداری گامی در جهت توسعه و آبادانی محله بر دارند .مطمئنآ چون زمین های اطراف این پارک در طرح فضای سبز شهرداری قرار دارد اجازه هیچگونه ساخت و ساز چه در حال حاضر و چه در آینده به مجاورین داده نخواهد شد و بهترین راه حل فروش زمین به شهرداری است .همیشه کسانی که قدمی را برای توسعه و آبادانی
محله برداشته اند مورد دعای خیر اهالی بوده و هستند و در اینجا جا دارد از
 ورثه مرحوم مشهدی عباس خانی
(پدر شهید رضا خانی)
 که اولین گام را دو سال پیش در جهت واگذاری ملکی به مساحت تقریبی 2000 متر را به شهرداری داشتند تشکر و قدردانی بنماییم .بی شک هر چه شهرداری با همکاری ما روبرو شود امکانات بیشتری را برای این پارک محلی اختصاص خواهد داد .

نقشه هوایی محل احداث پارک ولدان
ولدان
برچسب ها: ولدان، پارک ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 شهریور 1391 توسط : ولدان

بسیج ابوالفضل(ع) ولدان
شنبه 4 شهریور 1391 05:35 ب.ظ
با توجه به شایعاتی مبنی بر مشکل دار بودن زمین مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ولدان در محل فراگیر شده توجه به چند نکته ضروری می باشد:
1 اگر دوستان محلی حال به فکر این مرحوم افتاده اند ودل سوز شده اند هیئت امنا مسجد در چندین جلسه متوالی چندین ماه قبل از فوت مرحوم در زمان بستری بودن ایشان، تصمیم گیری های لازم را گرفتند.
2 خود هیئت امنا بیشتر دوست دار حل شدن این مشکل بودند وهر موقعه ای فرزندان مرحوم خواستار اعلام نظر بودند آنها را به مسجد دعوت کرده ودر جمع هیئت امنا نظر می دادند.
3 اینکه دوستان ذکر کرده اند وقف نامه مرحوم مربوط به 15 سال پیش بوده خیر مربوط به 35 سال پیش است، وقوانین حال تابع چنین وصیت نامه ای نیست.
4 اینکه گفته اند برگه ای مستند است به شرط دفن ایشان خیرشرط ایشان شفاهی بوده وهیج جایی را در مسجد مشخص نکرده اند همه هم قبول کرده اند .
5 همه 400 متر زمین مسجد متعلق به مرحوم نبوده است مقدار 200متر اززمین مسجد مربوط به حاج کریم بوده وبقیه زمین(200 متر دیگر ) متعلق به مرحوم حاج احمد شریفی(پدر شهید مهدی شریفی)بوده است.
6 دستشوئی های قدیم مسجد و راهروهای مسجد از همسایه مسجد خریداری شده بوده ومربوط به زمین مرحوم نبوده که در آن دفنش کنند.
7 با همه اوصاف پس از اعلام نظروصیت فوق به حاکم شرع (حضرت آیت الله العظمی مظاهری) ایشان فرمودند چون مکان مشخصی را برای دفن مشخص نکرده وتمامی زمین صیغه مسجد دارد مشکل شرعی دارد ودارای اشکال می باشد.
8 خود خانواده مرحوم مستحضر هستند که سازمان اوقاف وامور خیریه وهمچنین امورمساجد به هیج وجه اجازه دفن در مساجد را نمی دهند و اگر می شد خانواده مرحوم مدتها پیش جواز دفن را می گرفتند.
9 ورثه حاج کریم ابراهیمی با دفن مرحوم در مکانی غیر مسجد رضایت خود را به نمایندگی فرزند مرحوم (رسول ابراهیمی ) اعلام نمودندو در جلسه ای عمومی در مسجد اعلان عمومی خواهند کرد.
10 با توافق ورثه مرحوم قرار بر ساخت یادبودی در مسجد به نام ایشان شد.
هیئت امناء مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ولدان
4/6/91
پاسخ  ولدان: سلام ممنون از پاسخ شما.
بهلول
شنبه 4 شهریور 1391 07:56 ق.ظ
با سلام خیلی ممنون از این کمک ها که می کنید خواستم خبر اب دیتی را به شما عرض کنم مرحوم کریم معروف به خالق پدر شهید در 15 سال پیش زمینی را وقف مسجد ابوالفضل کرد واز همه هیات امنا امضا گرفت مبنی بر اینکه پس از فوت اورا در مسجد دفن کنند ولی پس از فوت ایشان مسجدی ها این کار را نکردند در صورتیکه 15 نفر زیر این برگه را امضا کردند با توجه به وصیت ایشان و شرط گذاشتن چون انان به این وصیت عمل نکردند نماز خواندن در این مسجد غصبی شمرده می شود و باطل است جهت اطلاع از روحانیون محل بپرسید ولی من مطمعنم اگر سوالی داشتید برایم ایمیل کنید تا جواب دهم در برگه قید شده و حتی ایشان گفتند در راهرو دستشویی ها نیز اشکالی ندارد و روی ان را موزاییک کنید تا مشکلی پیش نیاید چون شرط را پذیرفته اند باید عمل می کردند بهلول
پاسخ  ولدان: سلام .
من در جریان کامل این موضوع نیستم . فکر کنم بهتر است که این موضوع را با وبلاگ پایگاه بسیج ولدان در میان بگذارید .
مسعود
جمعه 3 شهریور 1391 09:51 ق.ظ
من که لحظه شماری میکنم برای این پارک خدا کنه فقط مساحتش زیاد باشه تا یه مکان عالی برای همه باشه.
پاسخ  ولدان: سلام ممنون از شما .انشاء الله که همینطور باشه.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic